Institut Franka Dysona


Minimum znalostí katastru nemovitostí

Náplň studia

Přednáška je určena pro správce nemovitostí, obchodníky s nemovitostmi a pracovníky stavebních a finančních úřadů, kteří přichází do styku s problematikou katastru nemovitostí, pozemkových map, listů vlastnictví, geometrických a oddělovacích plánů. Přednáška výrazně rozšíří schopnost získávat informace z katastru nemovitostí a poskytovat odborně přesné informace. Na přednášce jsou rovněž popisovány procedury vkladu do katastru nemovitostí, plomb nemovitostí, PK, LV, KN parcely, vklad zástavního práva a další.

Lektorský tým

Ing. Němečková Monika

Obsah studia

Základem přednášky jsou praktické zkušenosti lektora. Součástí přednášky jsou průběžné diskuse o problému a odpovědi na dotazy posluchačů.

Rozsah studia

Přednáška spadá do ucelené řady systému profesního vzdělávání zaměřeného na nemovitosti. Institut Franka Dysona má od roku 1997 několikaleté zkušenosti se vzděláváním zaměřeným na oceňování nemovitostí, obchodování s nemovitostmi a širší problematikou související s nemovitostmi.

Termíny studia

místo konání PRAHA
31. května 2013

Plán výuky

9.00 - 10.30 hod.
10.40 - 12.10 hod.
13.00 - 14.30 hod.
14.40 - 16.10 hod.

Cena

Cena: 1 950 Kč. Nejsme plátci DPH.

Učební materiály

Studijní materiály nejsou v ceně přednášky. Doporučujeme skripta Katastr nemovitostí autorů - Doc. Doušek, Ing. Matějík, vydavatelství Vysoké školy realitní.

Učebna

pro místo konání Brno: zahájení a výuka proběhnou na učebně Malinovského náměstí 4, Brno.
pro místo konání Praha : zahájení a výuka proběhnou na učebně ul. Štěpánská 45, Praha 1.

Ubytování

Pro účastníky kurzů zajišťujeme ubytování v Praze i v Brně v ceně 700 Kč/lůžko a noc. Požadavek na ubytování je nutné sdělit v objednávce. Ubytování a stravování není obsaženo v ceně studia.

Ostatní

Přednáška je koncipováno pro omezený počet posluchačů. Máte-li o přednášku zájem, zašlete Vaši přihlášku už nyní.

Přihláška ke studiu
Organizátor odborného studia:

Institut Franka Dysona
Moravské náměstí 3, 602 00 Brno

Administrace, kurzy, objednávky:

Email: posta@fdyson.cz